[3-1]
Szia!!
Elindultam egy versenyen,amit nagyon szeretnk megnyerni,de ehhez szksgem lenne a te szavazatodra is!! A tt a "The Best Loved Site" cm elnyerse,ami szmomra nagyon fontos lenne. Krlek tmogass s szavazz rm!!
A www.panik-musik.hu oldalra kne szavazni ITT !!
Elre is ksznm!!
Liza |
Tetszik az oldalatok ! |

Tbb inf az oldalon!
|
[3-1]
|